Hakkımızda

Sektörde 40 yılı aşkın bir süre önce Erenler Kuyumculuk ve Makina markası altında zincir makinaları üretimine başlayan firmamız daha sonra ürettiği makinalar ile altın ve gümüş zincir üretimine başlamıştır. Baştan sona gelişmeyi ve yeniliği hedefleyen firmamız, makinaların tasarımından yazılıma kadar olan süreci kendi fabrikamızda son teknolojiyi kullanarak profesyonel ekibimizle tamamlamaktadır.

Asıl üretimimiz zincir örme makinaları olsa da, profesyonel zincir üretimi için gerekli olan diğer makina çeşitlerimizi de (Tel Sarma Makinası, Tel Tavlama Makinası, Kaynak Fırını, Pres Makinası, Traş Makinası, Zincir Kesme Makinası, Kurutma Makinası) memnuniyetle müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca son dönemde trend olan çeşitli Top Traş Makinaları, Tel ve Şarnel Traş Makinaları üretimimizi de gelişerek tüm hızıyla devam etmektedir. Bunun yanında, biz Erenler Kuyumcluk ve Makina olarak sadece müşterilerimizin makina tedarikçisi değil onların mevcut ürünlerini yenilemeleri ve geliştirebilmeleri, özellikle sektöre yeni giren müşteriler için tüm desteği vermekteyiz.